Lenovo TAB 3 Tablet Geliyor


 

lenovo-tab3-8

Dünyanın en mühim bilişim markalarından biri olan Lenovo yepyeni tek cihazını indirilmeye sürmek amaçlı hazırlık inşa ediyor. Geçmişten bugünümüze civarı mühim mobil cihaz ve çeşitli platformdaki cihazlarıyla ön tasarıya çıkmayı muvaffak olan Lenovo’da yepyeni tek tabletin indirilmeye sürülmesi coşkusu bütün yetkilileri sarmış vaziyette. yepyeni çıkartacağı tablet amaçlı çoğalış zaman sayıyor. Indirilmeye süreceği yepyeni tabletinin ismi Lenovo Yoga Tab 3 8.0, şimdiden üyeler amaçlı kocaman tek merak yaratmış vaziyette. Tek an öncesinde indirilmeye çıkması beklenen bu tabletin, nitelikleri ise gerçektende herkesi cezbetmeyi başarmış vaziyette. Yepyeni tabletin çıkma tarihini ve maliyetini öğrenmek isteyenler, buradan hemen öğrenebilecekler. Lenovo’nun tek sürü yakında çıkartacağı yepyeni model tableti Lenovo Yoga Tab 3 8.0’ın nitelikleri insanları kendisine çekmeyi muvaffak oluyor. Yıllar geçtikçe her şeyin hepten sıkı meydana geldiği bilişim kapsamında Lenovo öyle ki devrimlerini gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Bugüne civarı çıkardığı bütün akıllı teknolojik cihazlarıyla indirilmeye damgasını vuran oldukça başarılı bilişim devi firma Lenovo, yepyeni tableti Lenovo Yoga Tab 3 8.0 ile de tekrardan benzer biçimde indirilmeye damgasını vuracağa benziyor.

Lenovo TAB3 adını taşıyan yepyeni tablet PC ailesini MWC 2016’da ilan etti. İşte bütün modellerin teknik nitelikleri ve ücretleri.
Çinli Lenovo, MWV 2016’da akıllı telefonların yanında üç yepyeni tablet bilgisayarla da karşımıza çıktı. TAB3 alarak adlandırılan bu yepyeni ürün ailesi içinde üç çeşitli tablet PC yer alıyor. İşte o yeni sezon modelleri ve ücretleri.

Lenovo TAB3 10 Business
İlk model adından de anlaşılabileceği üzere iş dünyasını amaç ediniyor. 10 ” büyüklükteki ekranda 1080p çözünürlük sunuluyor. İçerisinde 4 çekirdekli MediaTek yongasına sahip vaziyette olan tablet bir.3 GHz hıza sahip. 16 GB depolama alanı sunan versiyonda 2 GB RAM varken, 32 GB depolama alanı getirilen versiyonda ise 3 GB RAM uyarı çekiyor. 8 MP arka, 5 MP ön kamera ile TAB3 10 Business 199 Dolar Değerinde tek başlama ücretine sahip. LTE savunan en üst versiyon ise 299 Dolar.

Lenovo TAB3 8 ve Lenovo TAB3 7
İki model arasındaki en mühim fark ekran boyutu olarak karşımıza çıkıyor. İsimlerinden anlaşılabileceği üzere modellerin birinde 8 ” ,diğerinde 7 ” büyüklükte ekran yer alıyor. Her 2 tabletin de çözünürlüğü benzer ve 720p. MediaTek’in 4 çekirdekli ve bir.0 GHz hıza sahip yongasından kuvvet alan tabletlerde bir GB RAM yer alıyor. 5 MP arka ve 2 MP ön kamera da partner. En bariz fark ise depolama alanı tarafında. Her 2 cihazda da 16 GB depolama alanı meydana gelmesine karşın, TAB3 7 adlı minik ekranlı tabletin 8 GB depolama sahasına sahip çeşidi da yer alıyor.

Lenovo TAB3 7 adlı tablet 79 Dolar ile 129 Dolar içinde değişim gösteren tek fiyatı aralığına sahip. 8 inçlik Lenovo TAB3 8 ise 99 Dolar ve 149 Dolar olmak üzere 2 ücretle geliyor.

Lenovo TAB 3 Tablet Geliyor ile Benzer Yazılar:

26 Şubat 2016 Saat : 10:28
  Lenovo

Lenovo TAB 3 Tablet Geliyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz