Hi-Level Tablet Yazılım Güncelleme


Hi-Level Tablet Yazılım Güncelleme

hi-level

Gerekli Programlar

1 – Rockchip Batch Tool

2 – Release Driver Assistant

Tablet pil şarj durumunuzun en az %70 olduğundan emin olun

Güç düğmesine uzun süre basarak ekranda gelen “Kapatmak istiyor musunuz?” Sorusuna “Tamam” diyerek tabletinizi tamamen kapatınız.

Yazılım programı RKBATCH Tool uygulamasını çalıştırınız. Tabletiniz kapalı iken bilgisayar bağlantısını yapınız. “Ses Kısma” veya “Ses Açma” tuşuna basılı tutarken USB kablosunu takınız. Tablet Pc niz “bilinmeyen aygıt” olarak sisteminiz tarafından tanınır ise “RK_DriverAssitant” programı aracılığı ile tablet PC nizin sürücü yüklemesini yapabilirsiniz. RK Batch Tool yazılımında 1 simgesi yeşil renk olacaktır. (Resim 1) Sonrasında aynı programda sağ üst köşedeki (…) simgesinden uygun olan yazılımı seçiniz. (Resim 2) En alt satırdan “upgrade” simgesine tıklayarak yazılımı başlatınız.

Resim 1

1

Resim 2

2

Hi-Level Tablet Yazılım Güncelleme ile Benzer Yazılar:

14 Aralık 2014 Saat : 5:51

“Hi-Level Tablet Yazılım Güncelleme” için 4 Yorum

  1. Revolution&EvolutioN dedi ki:

    Söylediğiniz programları indirdim kurdum şöyle birşey var;cihazda tek bir tuş var o da açma kapatma tuşu onun dışında ses tuşu vb herhangi bir tuş yok 🙂 Yardımcı olursanız sevinirim,teşekkürler.

  2. Dursun Regaip ÇELEN dedi ki:

    Benim Tabletin Markası Hı Level HlvT707 Cihazda Tek Tuş Var Nasıl Sistem Güncelleyrbilirim. Yardımcı Olurmusun Birde Şey Var Cihazın Üst Tarafı Basmıyor Sorun Nedir Acaba

Hi-Level Tablet Yazılım Güncelleme Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz